Używany sprzęt na siłownię w Polsce

Dostarczamy Używany Sprzęt na Siłownię do Polski

Kliknij tutaj, aby udać się na wirtualną wycieczkę po naszym magazynie!

Używany sprzęt na siłownię w Polsce

Czy jesteś międzynarodowym dystrybutorem lub właścicielem siłowni w Polsce, poszukującym wysokiej jakości używanego sprzętu gimnastycznego? Mamy doświadczenie we współpracy z polskimi dystrybutorami sprzętu do ćwiczeń i z pewnością możemy zaoferować Państwu świetne produkty w promocyjnych cenach. W Primo Fitness od ponad 40 lat obsługujemy klientów międzynarodowych i zbudowaliśmy sobie solidną reputację u wszystkich naszych zagranicznych partnerów. Staramy się zapewnić Państwu atrakcyjne ceny i obniżki na nasz używany sprzęt do ćwiczeń. Mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy sprzętu, takiego jak: używane bieżnieużywane orbitreki, używane rowerki treningoweużywany sprzęt siłowyużywane steppery i schody sportowe, a także inny sprzęt odpowiadający Państwa potrzebom. Polecamy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi u nas typami urządzeń i przygotowanie listy sprzętu, który Państwa interesuje.

Sprzedajemy używany sprzęt do ćwiczeń w cenach nawet o 70% niższych niż detaliczne.

Co kiedy już kupię u was używany sprzęt do ćwiczeń?

Są Państwo naszymi klientami już od momentu zainteresowania zakupem i jeszcze na długo po zakupie. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą jakość obsługi, dzięki czemu mają oni jedynie pozytywne odczucia związane z naszą firmą. W Primo Fitness zapewniamy klientom różnego rodzaju usługi posprzedażowe.

  1. Zapewnimy Państwu części zamienne po cenach hurtowych (czyli takich, w których je kupujemy). Pomaga to utrzymać koszty konserwacji i naprawy na jak najniższym poziomie. Dzięki tej obniżce mogą Państwo nawet z zyskiem sprzedawać te części zamienne w swoim kraju.
  2. Nasi certyfikowani technicy serwisowi udzielą Państwu porad technicznych i przydatnych wskazówek w sytuacji, gdy z pojawi się ewentualny problem z urządzeniem – a więc nigdy nie pozostają Państwo bez naszej opieki.

Jak kupić u nas używany sprzęt do ćwiczeń

  • Proszę wysłać nam email ze swoim wnioskiem lub zadzwonić do naszego przedstawiciela handlowego pod nr (714) 957-2765.
  • Przygotujemy dla Państwa proponowany, szacunkowy koszt. Obowiązuje zasada: im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz!
  • Po otrzymaniu płatności, zarezerwujemy Państwa produkty i uruchomimy produkcję.

Większość naszych klientów międzynarodowych odwiedza nasz magazyn w Santa Ana w Kalifornii aby obejrzeć nasze urządzenia, ale nie wszyscy to robią. Przeprowadziliśmy wiele sprzedaży międzynarodowych przez telefon i email i możemy zapewnić, że otrzymają Państwo dokładnie to, czego oczekują.. 

Oferujemy politykę gwarancyjną na wszystkie nasze odnowione modele – Państwa klienci będą przekonani, że kupili Państwo całkiem nowy sprzęt do ćwiczeń. W Primo Fitness staramy się zapewnić Państwu sprzęt najwyższej jakości w przystępnych, konkurencyjnych cenach.

Mamy nadzieję na współpracę przy dostarczaniu Państwu sprzętu fitness odpowiedniego dla Państwa potrzeb!

Możemy pomóc Państwu wybrać sprzęt w ramach określonego budżetu i nawet jeśli jakiś produkt nie znajduje się na naszej stronie, możemy go dla Państwa znaleźć. Mogą Państwo wypełnić formularz nawet jeśli interesuje Państwa tylko jedno urządzenie! Oferujemy zniżki na duże zamówienia, a na żądanie układamy także pakiety urządzeń na siłownię.

 

https://forms.zoho.com/js/zf_gclid.js
Cart
  • No products in the cart.
Web Statistics